Z/S Gundegas

Dižbrūklenes – zemās krūmu dzērvenes (Oxicoccus macrocarpon Linl.) ir audzētas Latvijas kūdras purvos, bet pirmos dēstus mēs atvedām no Amerikas un Kanādas. Latvijā ir izaudzētas 8 vietējās selekcijas šķirnes.


Amerikas indiāņu tautām tās atzītas kā sirdi un asinsvadu sistēmu stiprinošas, nieru un urīna sistēmu attīrošas, vielu maiņu uzlabojošas, imunitāti stiprinošas ogas. Mūsdienu zinātne ir apstiprinājusi šos uzskatus un papildinājusi. Zināms, ka šis ogas ir 3.,4, spēcīgākās antioksidantu rindā aiz aronijām un melnā plūškoka ar 9 500 ORAC vienībām.

Piedāvājam saldinātus žāvējumus – sukādes (ogu pusītes un apaļas ogas) un dabīgā ekstrakcijā (osmozes process) iegūto sīrupu - skatīt sadaļu Ražojam. Šie produkti satur tikai fruktozes un glikozes sīrupus tāpēc tie ieteicami bērnu un vecu cilvēku uzturā, slimnieku veselības stiprināšanai, kā arī dzērienu gatavošanai sportistiem un smagu fizisku darbu strādājošiem.

Mūsu sīrupiem analogas kvalitātes produktu ES tirgū vēl nav, izņemot līdzīgie citi fruktozes – glikozes sīrupi no FABBRI, MONIN, VIVASAN ražotājiem.

 

Built with Berta.me